De Heus Sp. z o.o. Producent pasz dla zwierząt

thumb_up 6164 likes
rate_review 17 Reviews
favorite 151 favorites
ul. Lotnicza 21 B
99-100 Leczyca, Poland
phone
Click to show phone
Request for information

Similar companies to De Heus Sp. z o.o. Producent pasz dla zwierząt

De Heus Sp. z o.o. Producent pasz dla zwierząt Leczyca
Działamy w ponad 50 krajach na całym świecie, wspierając osiągnięcia naszych kl…
De Heus Sp. z o.o. Producent pasz dla zwierząt Leczyca
Działamy w ponad 50 krajach na całym świecie, wspierając osiągnięcia naszych kl…
De Heus Sp. z o.o. Producent pasz dla zwierząt Leczyca
Działamy w ponad 50 krajach na całym świecie, wspierając osiągnięcia naszych kl…

De Heus Sp. z o.o. Producent pasz dla zwierząt Company Information

General information

Działamy w ponad 50 krajach na całym świecie, wspierając osiągnięcia naszych klientów: producentów żywca, mleka, jaj i ryb.

Nieustannie, wspólnie z klientami, wzmacniamy wydajność i rozwój technologiczny, wykorzystując naszą bogatą wiedzę o żywieniu i hodowli zwierząt.

Co robimy?
Od ponad 25 lat w Polsce i ponad 100 lat na świecie produkujemy mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające (koncentraty), a także mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy) i preparaty mlekozastępcze.

Posiadamy szeroką ofertę rozwiązań żywieniowych dla hodowców drobiu, bydła i trzody chlewnej.

Jak działamy?
Jesteśmy niezależnym partnerem nastawionym na wypracowywanie satysfakcjonujących wyników biznesowych, postępującym w sposób przedsiębiorczy i stale dążącym do ulepszania działań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu umiemy rozpoznawać potrzeby żywieniowe zwierząt i proponować rozwiązania, spełniające wymagania różnych grup klientów. Roz­wiązania te cechują się wysoką jakością oraz optymalnym zbilansowaniem recepturowym. W skład produktów wchodzą jedynie surowce najwyższej jakości. Dodatkowo, kontrola komponentów pasz i wymagające procedury produkcyjne sprawiają, że produkty są bezpieczne i zdrowe dla zwierząt i ludzi.

Co nas wyróżnia?
Naszymi znakami rozpoznawczymi są profesjonalne doradztwo żywieniowo - techniczne oraz specjalistyczne programy żywieniowe „szyte na miarę” potrzeb naszych klientów. Oferujemy również doradztwo w budowie obiektów inwentarskich, realizowane przez profesjonalistów z działu Agra-Matic.

W 2011 r. działalność naszej firmy została doceniona i wyróżniona przez Królową Niderlandów, co oznacza, że możemy włączyć w nazwę firmy określenie „królewski” oraz wizerunek holenderskiej korony do swojego logo.

Więcej na: http://www.deheus.pl/pl/o-firmie/o-firmie

ul. Lotnicza 21 B Leczyca

Opening hours
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+48774195197
Linki
Social Accounts
Keywords
Feed Manufacturer, Feed Manufacturer

De Heus Sp. z o.o. Producent pasz dla zwierząt Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company